Titel
Welkom

Laatste nieuws

Nog actueel

Kerkdiensten

Agenda

Contact

Wist u dat?

Archief Kerkdiensten

Sitemap

Colofon - Disclaimer

Contact

Wijkgemeente Dorpskerk
Scriba van de wijkkerkenraad DK

D. Schriek

E: scriba@dorpskerkbarendrecht.nl
T: 0180 - 55 71 57
Postadres scriba DK   Dorpsstraat 146,
2992 BE Barendrecht 
     

Wijkpredikant DK




Bijstand in het pastoraat DK

ds. J.W. Stam
(vanwege gedeeltelijk ziekteverlof lopen alle contacten nog via de scriba!)

mw. ds. M. Moerland

E: jwstam@fastmail.nl
T: 0180 - 85 30 90

T:  
010 - 59 13 849 

E: pastoraat@dorpskerkbarendrecht.nl
T: 06-83098237
 


Wijkgemeente Zuid-Oost
Scriba van de wijkkerkenraad Z-O

H. Oorebeek

E: j.oorebeek1@upcmail.nl
T: 0180 - 612440
Postadres scriba Z-O   Kolkleede 14,
2991 WL Barendrecht
Wijkpredikant Z-O
 
ds. C. Romkes E: c.romkes@zonnet.nl
T: 01807 - 721218

Overige contactadressen

Koster-beheerder Dorpskerk-complex

R.J. Bruin

T: 06 - 44 333 152
E: koster@dorpskerkbarendrecht.nl

Kerkmusicus Dorpskerk

J. Sonneveld T: 010 - 592 7202 
E: Johan@e-sonneveld.speedlinq.nl
Contact
Stichting Vrienden van de Dorpskerk
secretaris vrienden DK E: VriendenDorpskerkBarendrecht@gmail.com 
Contact
Stuurgroep Toekomst Dorpskerk Barendrecht
en informatie over deze website
S.E. Hoek E: postmaster@dorpskerkbarendrecht.nl

 

Vorige Printvriendelijke versie van deze pagina Volgende